Megbüntették az RTL Klub-ot
Százezer forintra bírságolta reklámriportért az RTL Klub-ot, túl sok zenéért pedig az egykori Rádió Q médiaszolgáltatóját a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa - írja az MTI.
Megbüntették az RTL Klub-ot
Százezer forintra bírságolta reklámriportért az RTL Klub-ot, túl sok zenéért pedig az egykori Rádió Q médiaszolgáltatóját a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa - írja az MTI.
Szolnokot is bevette Andy Vajna
Folytathatja az országos terjeszkedést Andy Vajna budapesti vételkörzetű Rádió 1-je, a Médiatanács döntése szerint Szolnokon is megszólalhat. Már harminc település vételkörzetében elérhető az adó.
Végleg megszűnt egy fontos telefonszám
Január 1-jétől már nem használható a hazai kékszámszolgáltatás a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) rendelete nyomán - emlékeztet a hatóság. A 40-es számokat használó cégeknek két évük volt áttérni más hívószámokra, és jellemzően a 80-as zöldszámok vagy vezetékes földrajzi számok mellett döntöttek. Az új elérhetőségekről az érintett cégek honlapján érdemes tájékozódni.
Jókora büntetést kapott a UPC- Reagált a cég
Engedély nélküli szolgáltatásnyújtás miatt a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) ismét bírsággal sújtotta a UPC Magyarország Telekommunikációs Kft.-t - adta hírül a hatóság.
Ámuljon, kik hagytak milliárdokat Budapesten!
Kiemelkedő év volt 2017 a Magyarországon forgatott külföldi produkciókat tekintve, több nagyköltségvetésű film készült, a világsztárok egymásnak adták a kilincset Budapesten. Több mint 20 milliárd forintot költöttek el hazánkban a Daniel Brühl-féle sorozatgyilkosos szériára, 15 milliárdot a Jamie Foxx-os Robin Hoodra, 13 milliárdot a Terror hajós thrillersorozatra, Jennifer Lawrence kémtörténetére pedig több mint 11 milliárdot.