BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

nmhh

04.
09.
14:05

Feltöltőkártyás mobilja van? Akkor megint ügyet intézhet!

Az előfizetőknek törvényi előírás alapján idén is kötelező az adategyeztetés szolgáltatójukkal, amennyiben előrefizetős sim-kártyát használnak. Ha figyelmen kívül hagyják a szolgáltatóktól idén érkező, erre vonatkozó sms-eket - és így elmulasztják az adategyeztetést -, akkor kártyáikra megszűnhet az előfizetés. Az idei adategyeztetés határideje minden kártyatulajdonos számára más és más, hiszen attól függ, ki mikor kötötte meg a szerződését. Az adategyeztetést a szerződéskötéstől számított fordulónapig kell elvégezni - adta hírül az Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH).

Szerző(k):
Domokos László