BUX 140058.08 0,31 %
OTP 45800 -0,37 %
header

nmhh

04.
29.
16:51

Visszautalja a Médiatanács a már befizetett médiaszolgáltatási díjakat

Az NMHH a már kiküldött negyedéves számlákat jóváírja, azok a szolgáltatók pedig, amelyek már befizették a második negyedéves médiaszolgáltatási díjat, visszakapják az összeget a médiaszolgáltatási díjfizetés alóli mentesülésről szóló kormányrendelet alapján - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Kommunikációs Igazgatósága az MTI-vel.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna