Új épületet kap a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
A Grabarics Építőipari Kft. nyerte el a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság mérőlaborjának és szerverközpontjának a kivitelezését, nettó 15 milliárd 930 millió forintért.
Új épületet kap a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
A Grabarics Építőipari Kft. nyerte el a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság mérőlaborjának és szerverközpontjának a kivitelezését, nettó 15 milliárd 930 millió forintért.
Nagyot nőtt a mobilinternet-forgalom
Tavaly év végén túllépte a 93 millió gigabájtot, ezzel fél év alatt több mint 14 millió gigabájttal nőtt a belföldi negyedéves mobilinternet-forgalom - írja az MTI a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) közlése nyomán.
Elúszott az 5G éve?
A koronavírus-járvány nyomán kialakuló gazdasági krízis átmenetileg nehéz helyzetbe sodorhatja a távközlési szektort is: a nemzetközi előrejelzések 2020-ra mérsékelt, 3,4 százalékos visszaeséssel, gyengülő tőzsdei árfolyamokkal, és az 5G hálózatok kiépítésének késésével számolnak - hívta fel a figyelmet a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) legfrissebb piaci összefoglalójában.
Visszautalja a Médiatanács a már befizetett médiaszolgáltatási díjakat
Az NMHH a már kiküldött negyedéves számlákat jóváírja, azok a szolgáltatók pedig, amelyek már befizették a második negyedéves médiaszolgáltatási díjat, visszakapják az összeget a médiaszolgáltatási díjfizetés alóli mentesülésről szóló kormányrendelet alapján - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Kommunikációs Igazgatósága az MTI-vel.
Szorul a hurok az Ékszer TV nyaka körül
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa a Magyar ATV Ékszer TV című műsorával kapcsolatos vizsgálata eredményeit a Gazdasági Versenyhivatalnak (GVH) továbbította - adta hírül a hatóság.