Színt vallott a Vodafone, a Telenor és a Magyar Telekom - erre számíthatnak az ügyfelek
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság nemrég bejelentette az 5G-s frekvenciák árverésének eredményét. A három résztvevő telekommunikációs vállalat, a Vodafone, a Telenor és a Magyar Telekom a bejelentést követően elárulták, mennyit költöttek az újgenerációs hálózathoz szükséges frekvenciákért és mihez kezdenének a megszerzett sávokkal.




