Lezárult egy korszak a médiában
A médiahatóság döntése értelmében vasárnap 0 óra óta nincs digitális rádiózás Magyarországon, mert "nem mutatkozott rá piaci és hallgatói igény".
Lezárult egy korszak a médiában
A médiahatóság döntése értelmében vasárnap 0 óra óta nincs digitális rádiózás Magyarországon, mert "nem mutatkozott rá piaci és hallgatói igény".
Az idősek is átszoknak a netre
Az internetezők fele már nem a hagyományos médiából tájékozódik, hanem kizárólag a világhálóról – derült ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) legutóbbi felméréséből.
Nagyon gyorsan olvad a hagyományos média fogyasztóinak tábora
Az internetezők fele már lényegében egyáltalán nem a tévéből, a rádióból vagy a nyomtatott sajtóból tájékozódik a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) 2019 novembere és decembere között készült piackutatása szerint, amelynek eredményét csütörtökön ismertették.
Nagy leállás jön a tévéknél, az ország nagy részében nem lesz adás
Június 17-én újabb üteméhez érkezik az Antenna Hungária technológiaváltása, a MinDig TV és MinDig TV Extra szolgáltatásait érintő átállás, amely március és augusztus között tíz ütemben zajlik. Az átállás alatt nem lesz majd adás a tévékben az érintetteknél.
Frekvenciákat osztott az NMHH
Nyertest hirdetett e heti ülésén a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa egy siklósi és egy szigetvári rádiós frekvencia pályázati eljárásában - közölte a hatóság kommunikációs igazgatósága szombaton az MTI-vel.