Újabb csúcson a Nikkei
Vegyes képet mutattak a főbb ázsiai értéktőzsdék pénteken, közép-európai idő szerint reggel 8 óra körül, Tokióban, Szöulban, Sanghajban és Hongkongban emelkedtek a részvényárfolyamok, Ausztráliában, Indiában és Szingapúrban veszteséggel kereskedtek.



