Szijjártó közös érdeknek nevezte, hogy Trumpékkal bővítsük az atomegyüttműködést
A magyar miniszter a NATO-csúcs előtt beszélt egy sort az amerikai külügyér helyettesével, és egyebek mellett arra jutottak, hogy az új nukleáris technológiák megjelenésére kiemelt figyelmet kell szentelniük.




