A betegek járnak majd a legrosszabbul: kiakadtak az egészségügyi dolgozók
Az orvosi és az egészségügyi szakszervezet szerint is azonnali bérkorrekcióra van szükség az ágazatban, mert a fizetések vásárlóértéke hónapról hónapra csak romlik.
A betegek járnak majd a legrosszabbul: kiakadtak az egészségügyi dolgozók
Az orvosi és az egészségügyi szakszervezet szerint is azonnali bérkorrekcióra van szükség az ágazatban, mert a fizetések vásárlóértéke hónapról hónapra csak romlik.
Elfogyott a türelem az állattartóknál: Nagy Márton több tízezer munkahelyet veszélyeztet
A MOSZ szerint az NGM egyes élelmiszerek árának szalmaláng életű csökkentéséért hajlandó veszteségbe hajszolni a teljes élelmiszer termékpályát.
Nagy a baj az agglomerációban – Százezer lakosra egy orvos jut
Február elejétől kapcsolódott be Pest vármegye is az új ügyeleti rendszerbe, az agglomerációban a polgármesterek szerint nem megoldás, hogy 1,3 millió lakosra 18 ügyeleti pont jut.
Megkongatták a vészharangot az önkormányzatok
A héten elfogadott minimálbér-emelést az önkormányzatok már nem tudják kigazdálkodni, ezért Gémesi György a MÖSZ elnöke azt kéri Pintér Sándortól, hogy hívja össze az Önkormányzatok Nemzeti Együttműködési Tanácsát.
Eltűnt a pénz az ökölvívó szövetségben, nem maradt semmi az olimpiai felkészülésre
Míg a szövetség dolgozóinak 300 millió jutott, addig a sportolók olimpiai edzőtáborát már nem tudták finanszírozni.