Hiába tört föl meredeken a Telekom, mínuszba fordult át a pesti tőzsde
Nem volt elég a Magyar Telekom menetelése, a nap végén így is visszaesett a hazai részvénypiac. Varga Mihály is megszólalt.
Hiába tört föl meredeken a Telekom, mínuszba fordult át a pesti tőzsde
Nem volt elég a Magyar Telekom menetelése, a nap végén így is visszaesett a hazai részvénypiac. Varga Mihály is megszólalt.
Már jön a kőolaj a horvátoktól: nem orosz olajat szállítanak
Már rakodják a Mol Csoportnak szánt nyersolajat a horvátországi Omišalj terminálon, ami a Janaf szerint nem orosz eredetű. A Mol Csoport is közleményt adott ki, amelyből kiderül, hogy a két fél megállapodott a hosszú távú kapacitástesztek feltételeiről az Adria-vezetéken.
Rekordot döntött a Richter, jó napja volt a pesti tőzsdének
A pesti tőzsde legjavának sikerült emelkedéssel nyugtáznia a szerdai napot.
A Mol és az OTP magával ránotta a piacot
Nem volt jó hangulat ma a Budapesti Értéktőzsdén.
Mol-ügy: 15 napig nem jött olaj, most megszólalt a cég a bennfentes vádakról
Több mint két hét kellett hozzá, hogy bebizonyosodjon, nem csak a szokásos átmeneti szállítási fennakadásról volt szó a Barátság vezetéken.