Az újrahasznosítás miatt tovább drágulnak az innivalók
A jövő év elejétől induló kötelező visszaváltási rendszer miatt 50 forinttal drágulnak a dobozos és a palackozott üdítők.
Az újrahasznosítás miatt tovább drágulnak az innivalók
A jövő év elejétől induló kötelező visszaváltási rendszer miatt 50 forinttal drágulnak a dobozos és a palackozott üdítők.
Kötelező visszaváltós rendszer köszönt Magyarországra
Januártól kötelező lesz visszaváltani a fémet, az üveget, a műanyag palackokat és a dobozokat is. A fogyasztóbarát megoldást a koncessziós társaság fogja működtetni.
Nekimentek a fémkereskedők a Mol hulladékkoncessziós cégének
Gazdasági erőfölénnyel való visszaélés miatt tett bejelentést a Magyar Fémkereskedők Szakmai Egyesülete.
A MOL inkább jól akarja csinálni a hulladékgazdálkodást, mint gyorsan
Tárgyalt a HVDSZ 2000 és MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. a munkavállalókat érintő kérdésekről.
A lakosság fizeti meg az évente százmillió forintos nagyságrendű kuka-károkat
A hulladékgyűjtő tartályok gyakran azért mennek tönkre, mert a kukás autók ürítő szerkezete annyira gyorsra van állítva, hogy az valósággal szétveri a konténereket. Mindez azért, hogy a járat hamar összeszedje a szemetet, miközben az kevésbé számít, hogy milliós károkat hagynak maguk után.