Gulyás Gergely: Jövőre 83 milliárd forint jut az önkormányzatok rezsitámogatására
A kormány jelentős támogatást nyújtott és nyújt ahhoz, hogy a rezsiár növekedése miatti terheket a települések kigazdálkodhassák, jövőre 83 milliárd forintot különített el az önkormányzatok rezsitámogatására - mondta Gulyás Gergely a Megyei Jogú Város Szövetségének közgyűlése után Esztergomban.




