Forróság a metróban: "ez a konstrukció hibás"
A budapesti 3-as metró szerelvényeinek klimatizálása műszaki és anyagi akadályokba ütközik, de az biztos, hogy legalább a szellőzésükkel kezdeni kellene valamit – mondta az InfoRádiónak Bíró Endre, a Metróért Egyesület elnöke.



