Bőséges csapadékban lesz részünk - megszólalt az OMSZ
Érkezik az újabb adag csapadék, mely elsősorban a Dunántúl déli felén lehet bőségesen áztató. Csütörtökön viszont már megkezdődik a javulás, a hétvége pedig kifejezetten kellemesnek tűnik - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).




