Labilis lesz az ég, de meleg idő várható
Bár meleg időre van kilátás - 15 és 20 fok között lesznek az országos csúcshőmérsékletek -, de sok záporra és zivatarra van kilátás szerdán.
Labilis lesz az ég, de meleg idő várható
Bár meleg időre van kilátás - 15 és 20 fok között lesznek az országos csúcshőmérsékletek -, de sok záporra és zivatarra van kilátás szerdán.
Csak rövid időre süt ki kedden a nap
Nyugaton még mindig esik, de délelőtt szinte mindenhol szakadozik, majd gomolyosodik a felhőzet, és legalább rövidebb időszakokra kisüt a nap - írja keddi előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Érkezik a nagy zuhé, keddre elsőfokú figyelmeztetés van érvényben
Kedden már kisüthet a nap, aminél jobb gyújtós nem is kell majd a záporok, zivatarok kipattanásához - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ). Keddre egész napra elsőfokú figyelmeztetés lépett életbe a zivatarok miatt.
Mikor tér vissza a 20 fokos meleg? Megérkezett a 7 napos előrejelzés!
Sok eső várható a következő napokban, de melegszik az idő, így ismét előfordulhatnak 20 Celsius-fok körüli csúcsértékek. A hét második felében újabb hidegfront érkezik, de több lesz a napsütés - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) MTI-nek küldött előrejelzésében.
Megérkezett a friss időjárási előrejelzés, nem fog örülni
Szombaton dél felől egyre több és vastagabb felhő érkezik fölénk, egyre kevesebb helyen süthet ki a nap. Néhol gyenge záporeső kialakulhat. Vasárnap a legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 10 és 15 fok között várható az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) előrejelzése szerint.