Leáll a termelés a győri Audiban és a szentgotthárdi Opel gyárban
A kecskeméti Mecedes-Benz gyárban nem lesz nyári leállás, de a győri Audi és a szentgotthárdi Opel szokás szerint idén nyáron is szünetelteti a termelést néhány hétig.
Leáll a termelés a győri Audiban és a szentgotthárdi Opel gyárban
A kecskeméti Mecedes-Benz gyárban nem lesz nyári leállás, de a győri Audi és a szentgotthárdi Opel szokás szerint idén nyáron is szünetelteti a termelést néhány hétig.
Túl a tízezren a magyar Mercedes-gyár
Naponta közel kétszáz Mercedes-Benz B készül Kecskeméten, ahol a napokban a tízezredik autó gurult le a gyártószalagról, ez év második felében pedig elindul a négyajtós kupé próbagyártása is.
Hatmilliárdért fejlesztett a Mercedes-beszállító
Hatmilliárd forintos beruházással létrehozott tízezer négyzetméter alapterületű logisztikai bázist adott át a Kühne+Nagel német cégcsoport magyar leányvállalata Kecskeméten.
Újraindítható a Malév az MSZP szerint
A MSZP szakmai véleménye szerint a Malév még újraindítható, ahhoz csak kormányzati szándékra, elhatározásra lenne szükség - közölte Józsa István, a párt gazdasági ügyekért felelős frakcióvezető-helyettese szombati sajtótájékoztatóján.
Jelentős támogatást kapott a Kecskeméti gyárhoz a Mercedes
A Mercedes-Benz kecskeméti beruházásának indulásánál sok problémát kellett megoldani, ehhez azonban a magyar kormánytól és Kecskemét önkormányzatától jelentős támogatást kaptunk - mondta Frank Klein, a Mercedes-Benz kecskeméti gyárának az igazgatója csütörtökön, az MTI-nek adott interjújában.