Indul a második műszak a Mercedesnél
Szeptember közepén indul a második műszak a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában.
Indul a második műszak a Mercedesnél
Szeptember közepén indul a második műszak a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában.
A kormány tartja a rossz irányt - a Mercedes sem segít
Magyarországon az év hátralevő részében is folytatódik a recesszió. A kivitel a Mercedes fellendülő exportja ellenére alig gyorsul, a belföldi keresletben pedig nem várható javulás − állapította meg a GKI Gazdaságkutató Zrt. legújabb előrejelzése.
Kiemelt központtá nyilvánította a kormány Kecskemétet
A kormány kiemelt járműipari központtá nyilvánította Kecskemét térségét.
Félnek a magyar beszállítóktól a multik?
Egy évtizeden belül akár kétszázezerrel is több autó készülhet Magyarországon, a beszállítók azonban továbbra is nehezen juthatnak egy-egy gyár közelébe.
Mercedes: van lehetőség a bővítésre Kecskeméten
Elismerte a Reuters hírügynökségnek a Daimler, hogy bővítheti a gyártókapacitást a kecskeméti gyárban, a konszern ezzel megerősítette a Napi Gazdaság mai számában megjelent információkat.