Bezártak a pénztárak a Nyugatiban, a tumultus miatt sokan lemaradnak a vonatukról
Ma 19:35-kor az összes jegypénztár bezárt a Nyugati pályaudvaron, holott a pályaudvar nyitvatartása alatt folyamatosan nyitva kellene lenniük. Az utasok így csak automatából tudnak jegyet vásárolni, melyek előtt jelenleg is kilométeres sorok állnak, így sokan lekésték az óránként közlekedő vonatukat - olvasható a Közlekedő Tömeg Facebook-oldalán.


