Gyenge napot zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 591,46 pontos, 1,40 százalékos csökkenéssel, 41 775,36 ponton zárt pénteken.
Gyenge napot zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 591,46 pontos, 1,40 százalékos csökkenéssel, 41 775,36 ponton zárt pénteken.
Nem indult jól a nap Budapesten
Vegyesen indult a nap Budapesten, de a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX veszteségben állt a nyitást követő órában.
Oldalazott a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 50,27 pontos, 0,12 százalékos emelkedéssel, 42 520,11 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 9,4 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
Csúcsokat döntött a héten a budapesti tőzsde
Növekvő forgalomban emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a négynapos kereskedési héten, a BUX 43 064,40 ponton zárt pénteken, 0,57 százalékkal magasabban az előző heti ugyancsak négy nap alatt elért záróértékénél - írja az MTI.
Nagy változás történt a mobilozásban
A mobilinternet-szolgáltatás igénybe vevőinek a száma 37 százalékkal nőtt, a felhasználók által bonyolított adatforgalom pedig több mint négyszeresére ugrott - derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) legfrisebb, három évet átfogó jelentéséből, amely egyebek mellett azt is megállapítja, hogy a vizsgált időszak végére a mobil adatforgalom fő kiszolgálóivá a 4G hálózatok váltak, az uniós roamingdíjfelárak 2017 közepi eltörlésének köszönhetően pedig a mobiltelefont egyre bátrabban használjuk külföldön.