Új vezetőt neveztek ki a Magyar Telekomnál
A Magyar Telekom igazgatósága 2019. október 1-jei hatállyal Lubor Zatko-t nevezte ki a Magyar Telekom műszaki vezérigazgató-helyettesévé, aki egyben a cég ügyvezető bizottságának is tagja lesz.
Új vezetőt neveztek ki a Magyar Telekomnál
A Magyar Telekom igazgatósága 2019. október 1-jei hatállyal Lubor Zatko-t nevezte ki a Magyar Telekom műszaki vezérigazgató-helyettesévé, aki egyben a cég ügyvezető bizottságának is tagja lesz.
Jó hírt kaptak a Magyar Telekom ügyfelei
A P3 mérnöki és tesztelő cég júniusi mérései alapján a Magyar Telekom mobilhálózata negyedszerre érte el a legjobb összesített eredményt a hang- és az adatszolgáltatások terén a hazai mobilszolgáltatók közül - adta hírül a szolgáltató.
Gyengüléssel zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1,03 százalékos csökkenéssel, 39 896,31 ponton zárt hétfőn. A részvénypiac forgalma 10,8 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek a pénteki záráshoz képest.
Továbbra is esésben Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 0,73 pontos nyitás után mérséklődött hétfőn kora délutánig. A BUX délután fél háromkor 39 964,30 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 345,31 pontos, 0,86 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 346,04 ponttal alacsonyabb.
Eséssel indított Budapest is
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 0,4 százalékkal gyengült a nyitást követő órában. A mutató 40 145 pontnál állt.