A vezető részvények vegyesen teljesítettek. Az OTP és a Magyar Telekom mínuszban, míg a Mol és a Richter pluszban állt.
Az OTP délelőtt 10 óra körül 1,4 százalékkal esett, részvényei 11 900 forintot értek.
A Magyar Telekom 0,6 százalékos esést követően 426 forintnál járt.
A Mol ezzel szemen 0,2 százalékkal állt a pénteki zárószintje felett, a papírok 2976 forintnál mozogtak.
A Richter részvényei hasonló mértékű erősödést követően 5165 forintot értek.
