Nagyot ment az OTP
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 226,04 pontos, 0,56 százalékos emelkedéssel, 40 615,42 ponton zárt pénteken - írja az MTI.
Nagyot ment az OTP
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 226,04 pontos, 0,56 százalékos emelkedéssel, 40 615,42 ponton zárt pénteken - írja az MTI.
Emelkedett a BUX péntek délelőtt
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 9,18 pontos nyitás után emelkedett pénteken délelőtt - írja az MTI.
Sok kihívással szembesül a Magyar Telekom
Csökkent a Magyar Telekom Nyrt. bevétele és nyeresége is az idei második negyedévben. Számos változás megy most végbe a piacon, amelyek alapvetően határozzák meg a Magyar Telekom helyzetét - mondta Szabó János gazdasági vezérigazgató-helyettes.
Csökkent a Magyar Telekom forgalma és nyeresége
A Magyar Telekom Nyrt. csoport adózott eredménye éves összehasonlításban 1,5 százalékkal 14,5 milliárd forintra csökkent, árbevétele 4,1 százalékkal 160,8 milliárd forintra mérséklődött az idén a második negyedévben - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán, a nemzetközi pénzügyi beszámolási standardok (IFRS) alapján készült gyorsjelentésében.
Az OTP volt a tőzsde mozdonya
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 246,13 pontos, 0,61 százalékos emelkedéssel, 40 283,52 ponton zárt szerdán.