Megmerevedett hétfő reggel Budapest
Nincs túl sok hajlandóság a pesti indexben a hét első napján.
Megmerevedett hétfő reggel Budapest
Nincs túl sok hajlandóság a pesti indexben a hét első napján.
Erőteljes pirosba hanyatlott a pesti tőzsde
Rosszul alakult a csütörtöki kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén.
Csúnyán elaludt Budapest kedd reggel
Mínuszban kezdett a pesti tőzsde. Az elemző javult a nemzetközi befektetői hangulat, így a BÉT-en is pozitív tartományban indulhat a kereskedés.
Profitrealizálás az OTP-ben és a Molban, esett a BUX hétfőn
Kedvezőtlen nemzetközi hangulat mellett alulteljesített a BUX, a Mol és az OTP részvényeiben profitrealizációt figyeltek meg, míg a defenzív osztalékpapírok jól teljesítettek.
Jól indult a nap a fővárosban, de az elemző szerint nem lesz jó a folytatás
Pluszban indul a kereskedés a pesti parketten.