Nem indul jól a reggel Budapesten, s nem is nagyon fog változni a helyzet
Negatív tartományban áll a pesti tőzsdeindex a hét első napján.
Nem indul jól a reggel Budapesten, s nem is nagyon fog változni a helyzet
Negatív tartományban áll a pesti tőzsdeindex a hét első napján.
Hiába a jó hírek, nem volt jó napja Budapestnek
Jól indult a kereskedés, végül a nemzetközi hangulat mindent borított.
Ne lepődjön meg, ha csend lesz a Telekomnál
A Magyar Telekom mától minden hónap utolsó hétfőjén két órára elnémítja üzleteit és csökkenti az ingereket, hogy az autista ügyfelek számára kényelmesebb legyen az ügyintézés.
Elkaszálták a fő magyar papírokat a hétzárásra, egyet leszámítva
Az OTP-n kívül mindhárom nagyvállalat részvénye veszített értékéből a pénteki tőzsdezárásra.
Brutálisan megindult Budapest péntek reggel
A hazai index óriási lendülettel kezdte a napot, de az elemző esést vár a nap folyamán.