Hozta a kötelezőt a BUX, csak a Telekomnak nem volt olyan jó napja
Emelkedni tudtak a vezető pesti részvények, egyedül a Magyar Telekomnak nem sikerült jól a napja.
Hozta a kötelezőt a BUX, csak a Telekomnak nem volt olyan jó napja
Emelkedni tudtak a vezető pesti részvények, egyedül a Magyar Telekomnak nem sikerült jól a napja.
Ezt a hétfőt a BÉT sem szerette
A kedvezőtlen nemzetközi hangulattal együtt mozgott a pesti tőzsde is.
Jól indul a reggel Budapesten
Pozitív tartományban a BUX a hét első kereskedési napján.
Elvéreztek egytől egyig a fő papírok a pesti tőzsdén
Egyöntetű gyengülést szenvedett el a hétzárásra a magyar börze: a Richtertől a Telekomon és az OTP-n át a Molig minden lejjebb kúszott.
Történelmi csúcsra futott föl a magyar tőzsde, két komoly nyertese van a napnak
A pesti börze részvényindexe látványos emelkedéssel zárta a napot. Az OTP és a Mol is nyertesként jött ki hétfőn, ugyanakkor a techcégek lefelé tendálnak.