Csalók élnek vissza a Magyar Posta nevével
Nem osztogat olcsón iPhone-okat a Magyar Posta.
Csalók élnek vissza a Magyar Posta nevével
Nem osztogat olcsón iPhone-okat a Magyar Posta.
Plusz 11,5 milliárdot költenek bérekre a Postánál
A Magyar Postánál az idén 11,5 milliárd forintot fordítanak a bértömeg növelésére, ez az összeg lefedi az átlagos 8 százalékos differenciált, valamint a "szenioritás alapú" 4000 és 8000 forint közötti alapbéremelést és a decemberre időzített egyszeri kifizetést - mondta az MTI szerint Tóth Zsuzsanna, a Postás Szakszervezet elnöke sajtótájékoztatón.
Jön a 8 százalékos emelés a Magyar Postánál
Átlagosan 8 százalékos alapbérfejlesztést kapnak a dolgozók a Magyar Postánál - jelentette be a társaság a csütörtökön megkötött bérmegállapodásról. Megmarad az éves teljesítmény elismerés is.
Béremelés - a Posta adna is pénzt, meg nem is
A Magyar Posta az idén az alapbéren felül, egyszeri kifizetések formájában 8,5 milliárd forintot fordít a dolgozók bérhelyzetének javítására - mondta az MTI szerint Schamschula György a társaság vezérigazgatója szombaton sajtótájékoztatón.
Utcára vontultak a postások - béremelést akarnak
Több száz postai dolgozó demonstrált béremelésért - írja az Index.hu.