Itt a vége: megszűnt a Posta egyik szolgáltatása
2020. október 1-jétől megszűnik a Budapesti Közlekedési Központ és a Magyar Posta Zrt. közötti jegyértékesítésre vonatkozó együttműködési megállapodás, ami azt jelenti, hogy a fővárosi és környéki közösségi közlekedés igénybevételéhez szükséges BKK-jegyek a postahivatalokban már nem kaphatók.




