Alakítsanak az orvosok pertársaságot - ezt javasolja a kamara
Nem mond le a Magyar Orvosi Kamara elnöksége, de újjá akarják gombolni a szervezetet. Arra bátorítják az orvosokat, hogy akik nem akarnak az új ügyeleti rendszerben dolgozni, azok közösen szerezzenek érvényt a jogaiknak.




