Áll a bál: Borsodban fenyegető levelet kaptak az egészségügyi dolgozók
A Magyar Orvosi Kamara a honlapján is nyilvánosságra hozta a levelet, amiben a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei kórház főigazgatója törvénytelen eszközökkel kényszeríti az önként vállalt többletmunka vagy egyéb szerződés aláírására a beosztottait.



