Kijött a rendelet, újabb nehéz esztendő vár az önkormányzatokra
Az önkormányzatokat érintő fontos kormányrendelet jelent meg csütörtök este a Magyar Közlönyben, amely nem engedi a helyhatóságoknak, hogy megemeljék a helyi és a települési adókat, vagy új adót vezessenek be.




