Milliókat nyertek, akik nem dőltek be Matolcsy fenyegetésének
Jól jártak azok a magánnyugdíjpénztári tagok, akik nem engedtek a kormány zsarolásának, és 9 évvel ezelőtt a maradás mellett döntöttek. A tagok döntő többsége azóta közel megduplázta a nyugdíj-megtakarítását – számolta ki az Azénpénzem.hu.




