Baj van a 3-as metróval - a hétvégén leáll
Darabok törtek ki a 3-as metró egyik pályaszakaszán, közel a Nagyvárad térhez. Itt sebességkorlátozást vezettek be, a helyreállítás idejére szombat üzemzárástól vasárnap délig le kell állítani a járatokat, a Deák tér és Kőbánya-Kispest között pótlóbuszok közlekednek - írta a Magyar Nemzet.

