Bedőlt lakáshitelek - kin segíthet a Nemzeti Eszközkezelő?
A kormány benyújtotta a Nemzeti Eszközkezelő Társaság létrehozására vonatkozó javaslatát, aminek célja, hogy a fizetésképtelenné vált lakáshitelesek számára adjon egy utolsó esélyt arra, hogy ne veszítsék el lakásukat. A javaslat gálánsnak tűnik, de vajon mekkora réteget érint?



