Kiszáll a kaszinóbizniszből a debreceni focicsapat
A debreceni képviselő testület október 22-én tartja következő testületi ülését, melynek egyik napirendi pontjaként a DVSC-t érintő kérdéseket is megtárgyalnak majd - szúrta ki előterjesztésekből az Mfor.hu.




