Rába-közgyűlés: Nincs osztalék
Áttörést hozott 2012 a társaság futómű-üzletága számára - mondta el Pintér István elnök-vezérigazgató a Rába Járműipari Holding Nyrt. pénteki győri közgyűlésén.
Rába-közgyűlés: Nincs osztalék
Áttörést hozott 2012 a társaság futómű-üzletága számára - mondta el Pintér István elnök-vezérigazgató a Rába Járműipari Holding Nyrt. pénteki győri közgyűlésén.
Elfogadták a Telekom-osztalékot
A Magyar Telekom közgyűlésen elfogadták a részvényesek a javasolt 50 forintos részvényenkénti osztalékot.
Mekkora áremelés lesz Budapesten? Szerdán kiderül!
A 2013. évi temetkezési, kéményseprési és szennyvízszippantási díjakról, valamint a költségvetési koncepcióról tárgyal szerdai rendes ülésén a Fővárosi Közgyűlés.
Összehívta tulajdonosait az E-Star
Az E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. igazgatósága közgyűlést hívott össze december 21-re - közölte a társaság a BÉT honlapján.
Gyors lépéseket sürget az IMF
Gyors és hatékony lépésekre, a belső gondok mihamarabbi megoldására szólították fel az Európai Uniót és az Egyesült Államokat a Nemzetközi Valutaalap (IMF) és a Világbank tokiói kongresszusán szombaton.