BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

közgyűlés

08.
08.
00:00

Érdekes részvényprogram indul az E-Starnál

Újratárgyalták és ismét elfogadták az E-Star Nyrt. keddi rendkívüli közgyűlésén azokat a határozati pontokat, amelyeket már egy korábbi közgyűlésen is elfogadtak, azonban azt a társaság egyik részvényese jogszabálysértésre hivatkozva bíróságon megtámadta. A megtámadott pontok között szerepelt a hitelezők képviselőinek igazgatósági, felügyelőbizottsági és audit bizottsági taggá történő megválasztása, ezeket azonban a közgyűlés ismételten jóváhagyta. Emellett azt is elfogadta újból a közgyűlés, hogy a képviseleti és cégjegyzési jog módosul. Ez alapján valamennyi igazgatósági tag képviseleti és cégjegyzési joga a többi igazgatósági taggal együttesen érvényes. Emellett a közgyűlés ismételten felhatalmazta az igazgatóságot saját részvények vásárlására, maximum 35 millió részvény erejéig.

Szerző(k):
Deák Bálint