Egyelőre nincs pénze új üzemre a Pápai Húsnak
Központi támogatás nélkül egy több milliárd forintos beruházást nem tud megvalósítani a Pápai Hús Rt., ezért egyelőre nem kezdődik el az új üzem építése a helyi ipari parkban - tudta meg a NAPI Gazdaság. A tavaly több mint 19 milliárd forint nettó árbevétel mellett 645 millió forint adózás utáni nyereséget elérő húsipari cég több mint negyedmilliárd forintot fizet ki osztalékként részvényeseinek, ám az idén létszámleépítésre kényszerül.
