Kövér László az Európai Néppártnak üzent
A kormányoldal csak átmenetileg, a jogállamiságról szóló viták lezárásáig vette le a napirendről a közigazgatási bíróságok megalakításának tervét - mondta Kövér László, az Országgyűlés elnöke az InfoRádió Aréna című műsorában.




