Kósa-ügy: fenyegetve érzi magát az "örökösnő"
Nem tér haza Svájcból Szabó Gáborné, az a csengeri nő, aki Kósa Lajos miniszterre bízott volna 1,3 milliárd eurónyi pénzt. Állítja, április 27-ig hozzájut az öröksége nagy részéhez.
Kósa-ügy: fenyegetve érzi magát az "örökösnő"
Nem tér haza Svájcból Szabó Gáborné, az a csengeri nő, aki Kósa Lajos miniszterre bízott volna 1,3 milliárd eurónyi pénzt. Állítja, április 27-ig hozzájut az öröksége nagy részéhez.
Még mindig keresik a Kósa-ügy áldozatait
Ismét felhívást tett közzé a rendőrség Sz. Gáborné csengeri lakos ügyében.
Újabb érdekes fordulat Kósa Lajos ügyében
Kósa Lajos kézírása látható azon a Magyar Nemzet birtokába jutott papíron, amelyen édesanyja bankszámlaszámát, annak nemzetközi utalásra is alkalmas kódjait megadja a személyes adatok és elérhetőségek mellett. A jelek szerint Kósa nem önzetlenül segített a csengeri örökösnőnek, hanem azzal a céllal, hogy Szabó Gáborné megfelelő helyre utalja az ígért 800 millió forintot - írja a Magyar Nemzet.
Fontos bejelentést tett a Magyar Posta
A korábbinál ötször nagyobb területen működik tovább áprilistól a Magyar Posta debreceni logisztikai üzeme, ezzel folytatódik a logisztikai telephelyek tavaly elkezdett bővítése - közölte a posta elnök-vezérigazgatója szerdán, az üzem átadásán az MTI tudósítása szerint.
Újabb fejlemény Kósa Lajos ügyében
A Központi Nyomozó Ügyészség nem indít eljárást Kósa Lajos 800 milliós ajándékozási ügyében.