A kínaiak nem viccelnek: vesztegzár alá helyeztek több nagyvárost
Emberek millióit érintik az újabb koronavírus-járványhullám megfékezésére bevezetett korlátozások Kínában, ahol a hatóságok a járványkezelés terén továbbra is ragaszkodnak a rendkívül szigorú, "zéró-Covid" néven emlegetett stratégiához. Vesztegzárat rendeltek el Sencsenben, Csangcsunban, és több városban korlátozásokat vezettek be - írja az MTI tudósítója.




