Itt a megállapodás! Emelkedik az olaj ára
Egy százalék körüli pluszba került a kőolaj ára arra a bejelentésre, hogy az OPEC tagjai megállapodtak önként vállalt termeléscsökkentésük jövő év végéig történő kiterjesztéséről - írta az MTI.
Itt a megállapodás! Emelkedik az olaj ára
Egy százalék körüli pluszba került a kőolaj ára arra a bejelentésre, hogy az OPEC tagjai megállapodtak önként vállalt termeléscsökkentésük jövő év végéig történő kiterjesztéséről - írta az MTI.
Napelemfarmokat telepít a Mol
A Mol Nyrt. három ipartelepén tervezi napelemes termelő kapacitás telepítését, 18 MW összteljesítménnyel - mondta el Fasimon Sándor, a Mol Magyarország ügyvezető igazgatója a Portfolio konferenciáján.
Több mint kétéves csúcson az olajár
Több mint kétéves csúcsra emelkedett a kőolaj világpiaci ára a legközelebbi határidős jegyzésekben hétfő délután, miután a szaúd-arábiai trónörökös a hétvégén egy korrupcióellenes művelettel megszilárdította hatalmát, és tovább szűkült a rés a kínálat és a kereslet között - írja az MTI.
161 százalékkal növelte profitját a NIS szerb olajvállalat
A Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) 161 százalékkal növelte profitját a szeptember végével záródott három hónapban.
Nagyon régen volt ilyen drága a Brent
A Brent olajfajta hordónkénti ára több mint két éve először 60 dollár fölé emelkedett péntek délután.