Kommunistázott egyet Gulyás Gergely a pedagógusok napján, most miniszternek üzent
A Fidesz frakcióvezetője vasárnap szállt bele az oktatási miniszterbe: Gulyás Gergely a pedagógusok napján kijelentette, hogy Lannert Judit olyan iskolamodellt akar ráerőltetni a társadalomra, ami a kommunizmust idézi. A tárcavezető nem hagyta szó nélkül a politikus szavait: orra alá dörgölte a "bukott kormány" diktatórikus módszereit.








