BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

kinevezés

09.
20.
00:00

Szerencsés Dóra az Ipsos kutatásvezetője

Új pozíciót hozott létre az Ipsos: az egészségügyi kutatási vezetői feladatkörre Szerencsés Dórát igazolták le, aki szeptembertől látja el új feladatkörét. Karrierjét a Szinapszis Egészségügyi Piackutató és Tanácsadónál kezdte 1998-ban, ahol a kvalitatív és mystery shopping üzletágakat vezette és aktív részt vállalt a Szinapszis cégcsoport felépítésében, a szolgáltatásportfólió értékesítésében. A szakember 2009-ben csatlakozott a Millward Brownhoz, ahol a vállalat magyarországi healthcare-divíziójának fejlesztésén, az ügyfélportfólió bővítésén dolgozott. Több mint tizenöt éves egészségügyi kutatási tapasztalata kiterjed az Rx és otc piacokra, a laikus és professzionális célcsoportokra, valamint az egészségügyi piackutatás teljes metodikai tárházára. A szakember az utóbbi években a piackutatási feladatok mellett stratégiai tanácsadóként dolgozott a hazai és nemzetközi piacokon.

Szerző(k):
Napi Gazdaság
09.
20.
00:00

Schönleber Zoltán a Siemens PSE-nél folytatja

A Siemens PSE Kft. értékesítési igazgatói pozícióját Schönleber Zoltán veszi át. A szakember diplomáit itthon és USA-beli neves egyetemeken (State University of New York, Harvard Business School) szerezte, csaknem húszéves szakmai múlttal rendelkezik a telekommunikáció, a média és a technológia területén. Korábban a Nokia regionális üzletfejlesztési vezetője volt, majd az RTL-csoportnál stratégiai igazgatóként dolgozott, ahol a digitális átállás előkészítése, valamint a digitális szolgáltatási portfólió létrehozása volt a feladata. Ezt követően a Capgemini kereskedelmi igazgatójaként felügyelte a telco, banki és kormányzati üzletágak munkáját. A 39 éves menedzser a Huawei Technologies Hungary Kft.-nél az Enterprise & Public szektor igazgatójaként dolgozott Siemenshez történő csatlakozásáig.

Szerző(k):
Napi Gazdaság
09.
20.
00:00

Benyó Zsuzsanna a Young & Partnersnél folytatja

Benyó Zsuzsanna személyében új vezetővel erősített a Young & Partners szeptembertől, a több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakember tizenhárom év után távozott a Graylingtől. Benyó pályafutása során magyarországi megbízatásain kívül vezette már a Grayling román és bolgár irodáit, helyettesítette a délkelet-európai regionális igazgatót, valamint 19 ország kiemelt regionális ügyfeleiért felelős ügyfélkapcsolati igazgató is volt. Korábbi tanácsadói munkájával számos vezető nagyvállalat, kormányzati intézmény és szakhatóság tevékenységét támogatta nemzetközi szinten. Jelentős szerepe volt a Grayling (anno Mmd) magyar vállalati és b2b kommunikációs szakértői csapatának felállításában, valamint az Mmd nemzetközi hálózatának kiépítésében és kiterjesztésében, 2012 óta az AmCham digitálismédia-munkacsoportjának alapító-vezetője. Az új vezető politológusdiplomával rendelkezik, valamint közgazdasági főiskolai diplomát szerzett német−angol nemzetközi kommunikáció szakon.

Szerző(k):
Napi Gazdaság
09.
20.
00:00

Kovács Ildikó az Interbrandhez csatlakozott

Szeptembertől Kovács Ildikó az Interbrand márkatanácsadó cégnél folytatja pályafutását stratégiai igazgatóként, új pozíciójában a cégcsoport kölni irodájából márkastratégiák kifejlesztéséért és menedzsmentjéért felel. A szakember legutóbb a Magyar Telekom Nyrt. marketing- és vállalati kommunikációs igazgatójaként dolgozott, míg korábban az E.On AG düsseldorfi központjában Corporate Brand Vice President pozíciót töltött be.

Szerző(k):
Napi Gazdaság