BUX 138530.74 -0,69 %
OTP 44640 -0,62 %
header

kincses_gyula

09.
27.
11:12

A szegények ellátásává sorvadhat az állami egészségügy

A magyar lakosság 63 százaléka jár magánorvoshoz, és a betegek már nem figyelmet és tisztább környezetet, hanem életet vesznek a privát szektorban, ami Kincses Gyula, a Magyar Orvosi Kamara elnöke szerint nem helyénvaló. Lancz Róbert, a magánszektor érdekképviselője, a Primus elnöke is a köz-és az magánegészségügy összehangolására hívta fel a figyelmet a Pénztárkonferencián.

Szerző(k):
Koncsek Rita