Kincses Gyula: a kormánynak hamarosan lépnie kell
A magyar egészségügyben az utolsó átfogó terv, amely valamilyen víziót felvetített és irányt mutatott, a 11 éve készült a Semmelweis terv volt. A technológiai, a kulturális, a környezeti, a megbetegedési viszonyok azóta lezajlott változása most ismét kiköveteli a szerkezet és a működés átalakítását. És ez már nem halogatható tovább - mondta Kincses Gyula, a Magyar Orvosi Kamara (MOK) elnöke a Népszavának.



