Látlelet az egészségügyről: fej-fej mellett az állami és a magánellátás
Majdnem annyira elégedettek a betegek a járóbetegellátással a magánegészségügyben, mint a tb-finanszírozott rendszerben, derül ki a Prémium Egészségpénztár kutatásából. Az látszik, hogy a betegek bíznak az orvosaikban és ebben sincs különbség a fizetős és az állami szektor között.




