Jól fogy a magyar állampapír
Az egész évre tervezett 2321 milliárd forint értékű kötvénykibocsátás 89,9 százaléka teljesült szeptember végéig; a legjobban a három- és ötéves változó kamatozású papírok kibocsátása áll - írta a Napi Gazdaság.
Jól fogy a magyar állampapír
Az egész évre tervezett 2321 milliárd forint értékű kötvénykibocsátás 89,9 százaléka teljesült szeptember végéig; a legjobban a három- és ötéves változó kamatozású papírok kibocsátása áll - írta a Napi Gazdaság.
Tőzsdére megy a Norbi Update (bővített)
Engedélyt kapott az MNB-től, ezért szeptember 8. és 26. között részvényeket bocsát ki a Norbi Update Lowcarb Nyrt.
Újabb magyar cég léphet a tőzsdére
A Graboplast tulajdonosai a társaság nyilvános részvénytársasággá (nyrt.) történő alakításáról döntöttek - jelentette be a társaság.
Évek óta nem volt erre példa
Meghiúsult egy lengyel távközlési vállalat tőzsdei bevezetése, erre évek óta nem volt példa Varsóban - írta a Wirtualne Media.
Államosításra és az uniós pénzek csúszására gyúr az ÁKK
Az eddiginél tervhez képest idén 300 milliárd forinttal nagyobb nettó kötvényértékesítést tervez az ÁKK. A pénzbőség oka az MNB-intézkedések várt hatása.