BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

kibocsátás

11.
26.
22:28

A kormány klímapolitikai lépéseiről beszélt az ITM államtitkára

A kormány Magyarország energiafüggőségének csökkentésén dolgozik, ezt szolgálja egyebek mellett a 2030-ig terjedő nemzeti energiastratégia kialakítása is, amelyben kiemelt szerepet kap az áramtermelés dekarbonizációja – mondta az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) energiaügyekért és klímapolitikáért felelős államtitkára kedden az MTI szerint.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna