Tűz volt a Szent Margit Kórházban
Tűz volt a Szent Margit Kórház egyik kórtermében, az esethez nagy erőkkel vonultak a fővárosi hivatásos tűzoltók, akik rövid idő alatt eloltották a lángokat - írja az MTI az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közlése alapján.




