BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

karácsony_gergely

06.
26.
10:33

Navracsics szerint van hova fejlődni, Karácsony pedig a kormánnyal szövetkezne

Az Európai Uniós források megszerzésének célja felülírhatja azt a szűkmarkúságot, amit a kormány az ellenzéki és gyakran a független vezetésű önkormányzatok ellen is folytat. Egyelőre talán túlzás konszolidációról beszélni a két fél között, de úgy látszik eljöhet a pont, ahol a kormány rákényszerül kezdeni valamit a hozzá "hűtlen" városvezetések problémáival. Sok a sérelem és a változtatni való, de önkormányzatoknak a saját települések érdeke az első, és nem rajtuk fog múlni, ki tud-e egyezni a Fidesz az EU-val.

Szerző(k):
Sasvári Marcell