Az állam elvesz a fővárostól három fontos teret
A kormány a költségvetési salátatörvény tervezetében kezdeményezi, hogy Podmaniczky Frigyes teret, a Vörösmarty teret és a Széchenyi István teret a József Attila utcával együtt elveszi a Karácsony Gergely vezette fővárosi önkormányzattól, majd átadja az V. kerületnek.




